Щасливі Споживачі

За час своєї роботи ТОВ «НЕК» завоювало прихильність великої кількості замовників та більше ніж 495 тисяч їх задоволених співпрацією з нами  споживачів. Завдяки відкритості, чесності та прозорості у підходах до ведення бізнесу ми здобули репутацію надійного та відповідального підприємства, яке опікується інтересами своїх клієнтів.

Максимальне вивчення замовлень та пропозицій, консультативна допомога, рекомендації з розвитку бізнесу, найоптимальніші пакети послуг – це лише неповний перелік переваг ТОВ «НЕК», що приваблюють наших замовників та їх споживачів.

Пропонуючи надійне партнерство всім замовникам, головним пріоритетом нашої діяльності є якість та відповідальність перед кожним клієнтом. Ми цінуємо свою репутацію та відповідаємо за кожне слово, за кожний кіловат та кубометр поставленої продукції.

Ми пропонуємо нові стандарти співпраці на енергетичних ринках України та Європи з урахуванням особливостей національного законодавства, традицій ведення бізнесу, а також сучасного моменту.

Довгострокові партнерські відносини та вигідні умови співпраці

Наша головна мета: продовжувати практику створення довгострокових взаємовигідних партнерських відносин з нашими замовниками та клієнтами, й надалі пропонувати вигідні умови співпраці.

Успішною свою діяльність вважатимемо тоді, коли кількість задоволених замовників та їх споживачів збільшуватиметься, а власна ділова репутація – зміцнюватиметься та поширюватиметься серед клієнтів в середині України та за її межами.