Про НЕК

Найкраща професійна команда на енергетичному ринку України

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нова-Енергетична-Компанія» (ТОВ «НЕК») - приватне підприємство енергетичної галузі, засноване у 2018 році з метою діяльності у якості трейдера енергетичних ресурсів на ринку України.

ТОВ «НЕК» поєднує багаторічний досвід діяльності на енергетичних ринках, набутий колективом професіоналів під час роботи у партнерській компанії, та нові можливості спеціалізованого підприємства.

Ми здійснюємо оптовий продаж електричної енергії та природного газу постачальникам енергоресурсів й іншим трейдерам, що забезпечують потребу в електроенергії та природному газі найбільших підприємств економіки України.

Ми також імпортуємо енергоресурси та активно працюємо на ринках «двосторонніх договорів», «на добу наперед» і «внутрішньодобовому ринку», на біржових майданчиках.

Окрім цього, ми беремо активну участь у процесах створення законодавчої бази, на підставі якої здійснюється реформування ринків електричної енергії та природного газу.

ТОВ «НЕК» має достатні фінансові та людські ресурси для вирішення широкого кола питань з трейдінгу, оптової купівлі продажу енергоресурсів на ринках електроенергії та природного газу, в тому числі їх експорту та імпорту.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів та замовників!

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ
ФІНАНСОВІ ЗВІТИ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА
ЮВЕНАЛЬНА ПОЛІТИКА
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
KYC
ПАРТНЕРИ, ЩО ДОВІРЯЮТЬ НАМ
КОРПОРАТИВНА МУДРІСТЬ