MAGNA ENERGIA

MAGNA ENERGIA - динамічна команда молодих людей, які з ентузіазмом роблять свою роботу в компанії сімейного типу. Вся команда компанії віддана своїй роботі. Всі процеси компанії знаходяться під постійним контролем клієнтів, а контакти усіх співробітників розміщуються на сайті, включаючи топ-менеджерів.

MAGNA працює на ринку більше восьми років, протягом яких вона наростила свій клієнтський портфель та набула значного досвіду.

Точність роботи команди MAGNA ENERGIA підвищується за допомогою сучасної інформаційної системи та постійної уваги до системи управління якістю. Компанія сертифікована відповідно до ISO 9 001, 14 001, 18 001, а з 2014 року також 50 001.

MAGNA ENERGIA

MAGNA ENERGIA – словацька компанія, постачальник електроенергії і газу із загальнонаціональним охопленням зі штаб-квартирою у місті Пієштяни. Працює на ринку електроенергії з 2007 року, а на ринку газу - з початку 2011 року.

Компанія першою в Словацькій Республіці почала постачати електроенергію для домашніх господарств з 1 січня 2008 року, офіційні члени компанії - перші словацькі громадяни, які скористалися правом змінити постачальника.

Сьогодні вона постачає електроенергію і газ кільком тисячам домашніх господарств і понад тисячі компаній, що становить більше 2% ринку Словаччини.

В компанії MAGNA ENERGIA працює динамічна команда молодих людей, використовується сучасна інформаційна система, постійно удосконалюється система управління якістю, забезпечується прозорість всіх процесів. Компанія сертифікована відповідно до ISO 9 001, 14 001, 18 001 і з 2014 року також 50 001.

MAGNA ENERGIA є одним із засновників Асоціації постачальників енергії (HERE) і Асоціації операторів локальних розподільних систем (ZMDS). Компанія також є членом Словацької торгово-промислової палати (SOPK) та енергетичного кластера Західної Словаччини тощо.