Імпорт електроенергії

Імпорт електричної енергії в Україну сприяє поліпшенню конкуренції, що приводить до зниження ціни на електроенергію для промислових споживачів. З 1 липня 2019 року в Україні запрацював повномасштабний ринок електричної енергії. Старт нової моделі ринку дозволив відкрити комерційний імпорт електроенергії в Україну.

ТОВ «НЕК» відкрита для пропозицій у рамках міжнародного співробітництва з експортно-імпортних поставок електричної енергії як в Об’єднаній енергетичній системі (ОЕС), так і в “острові Бурштинської ТЕС”.

Географічне розташування та наявність потужних міждержавних ліній електропередачі ОЕС України дозволяє забезпечувати значний обмін електроенергією з енергетичними системами країн Європейського Союзу (Угорщини, Словаччини, Польщі та Румунії) та енергетичними системами країн СНД (Росії, Білорусі, Молдови). ОЕС України розділена на дві частини. Основна частина ОЕС України працює паралельно з енергооб’єднанням країн СНД та Балтії, а інша – «Острів Бурштинська ТЕС» – у складі об’єднання електроенергетичних систем континентальної Європи ENTSO-E.

Potential and peculiarities of the electricity import in Ukraine

Electric energy import into Ukraine

Пропонуємо електроенергію за конкурентною ціною

ТОВ "НЕК" пропонує на ринку електроенергію імпортовану в Україну з ЄС, Білорусі та РФ, а також вироблену в Україні. Поєднання фінансової стабільності нашої компанії, довгострокових відносин з надійними партнерами і великих обсягів продажів, - забезпечує нашим замовникам оптимальну ціну.

Lets conclude contract