EEX

EEX Group забезпечує ринкову платформу енергетичних та товарних продуктів для учасників з більш ніж 30 країн світу. Пропозиція групи включає договори у галузі енергетики, навколишнього середовища, фрахту, металів, природного газу та сільського господарства.

EEX Group базується в 17 регіонах світу та входить до складу Deutsche Börse Group.

Висока спеціалізація та місцева присутність на основних ринках компанії EEX Group забезпечують потреби своїх клієнтів у індивідуальних рішеннях та легкому доступу до ринку. Синергетичний, інтегрований портфель групи комплектується двома кліринговими будинками, які забезпечують належний кліринг та врегулювання торгових операцій.

EEX

EEX - Європейська енергетична біржа зі штаб-квартирою в Лейпцизі (Німеччина).  1 січня 2020 року EEX успішно інтегрувала діяльність Powernext (операції із природним газом через платформу PEGAS) та Gaspoint Nordic (ринок деривативів).

З цією метою були отримані всі необхідні дозволи для інтеграції у EEX спотових ринків природного газу та ринку деривативів. Були інтегровані також служби реєстру, які, окрім біржової діяльності, зараз експлуатуються EEX від імені Франції.

Таким чином, діяльність із природним газом зараз організована відповідно до правил EEX для регульованого ринку та OTF. Функціонування реєстрів також здійснює EEX. Окрім цього, для подальшого розвитку природного газу та реєстрів EEX створила відділення в Парижі.