Потенціал та особливості експорту природного газу з України

Історія розвитку української газової галузі. З 1950‑х до середини 1970‑х років Україна була однією з провідних газовидобувних країн регіону та експорт

Потенціал та особливості експорту електроенергії з України

З 1 липня 2019 року в Україні запрацював повномасштабний ринок електричної енергії. Старт нової моделі ринку дозволив здійснювати комерційний експорт електроенергії до європейських країн на нових конкурентних умовах.

Потенціал та особливості імпорту природного газу в Україну

Попри те, що Україна посідає другу сходинку серед країн Європи за рівнем запасів природного газу, аналіз обсягів споживання й видобутку ресурсу свідчить, що країна потребує додаткових обсягів блакитного палива, які забезпечуються шляхом імпорту природного газу з сусідніх країн.

РИНОК ПРИРОДНОГО ГАЗУ УКРАЇНИ

Видобуток, імпорт та споживання газу в Україні

Газовий ринок в Україні зародився в далекому XIX сторіччі, має дуже цікаву та насичену подіями власну історію і завжди був в центрі уваги цивілізованого світу.

Перший газопровід Борислав-Дрогобич був збудований у 1912 році

Початок масштабного видобутку та використання природного газу в Україні почалося з відкриттям у 1920 році Дашавського газового родовища, яке експлуатується з 1924 р.

Потенціал та особливості імпорту електроенергії в Україну

Географічне розташування та наявність потужних міждержавних ліній електропередачі ОЕС України дозволяє забезпечувати значний обмін електроенергією з енергетичними системами країн Європейського Союзу (Угорщини, Словаччини, Польщі та Румунії) та енергетичними системами країн СНД (Росії, Білорусі, Молдови).

Надійні партнери

ТОВ «НЕК» надійний і сумлінний партнер, націлений на результат. Ми виконуємо всі свої зобов'язання незалежно від обставин. Ключовий аспект стратегії розвитку ТОВ «НЕК» - індивідуальний підхід до кожного клієнта та пріоритет довгострокових взаємовідносин.  Ми бізнес-партнер, якому довіряють.

ČEZ Group

Група ЧЕЗ дотримується стратегії сталого розвитку "Енергія для майбутнього", яка відображає принципи, застосовані ЧЕЗ у своїй діяльності на тривалий час, що є особливою вимогою до відповідальної ділової практики; намагання використовувати найкращі та новітні технології та потребу бути добрим сусідом і брати участь у процвітанні місцевого регіону.