ČEZ Group

Група ЧЕЗ дотримується стратегії сталого розвитку "Енергія для майбутнього", яка відображає принципи, застосовані ЧЕЗ у своїй діяльності на тривалий час, що є особливою вимогою до відповідальної ділової практики; намагання використовувати найкращі та новітні технології та потребу бути добрим сусідом і брати участь у процвітанні місцевого регіону.

Публічна активність є невід'ємним інструментом захисту цінностей всіх успішних компаній, в тому числі й групи ЧЕЗ.

Публічна активність групи ЧЕЗ, орієнтована на зовнішні ринки, включає публікацію експертних висновків з актуальних питань та захист інтересів компанії у відповідних сферах ділового середовища - на європейському, національному та регіональному рівні.

Взаємозв'язок виробництва, розподілу та торгівлі електроенергією в рамках групи ЧЕЗ наблизив чеський енергетичний сектор до стандартів ЄС, що застосовуються у країнах Західної Європи. Починаючи з 2005 року, він запровадив суворе відокремлення розподілу як регульованої діяльності від торгівлі, через процес відомий як анбандлінг. Нова структура чеської електроенергетики вигідна споживачеві та створює конкурентне середовище.

ČEZ Group

Група ČEZ - інтегрована енергетична група, яка працює в країнах Центральної і Південно-Східної Європи та Туреччині, зі штаб-квартирою у Чехії. Основним напрямком діяльності Групи є виробництво, розподіл, торгівля та продаж електроенергії та тепла, торгівля природним газом та видобуток вугілля. Група ČEZ нараховує 31 400 працівників.

Група ČEZ займається також телекомунікаціями, інформатикою, ядерними дослідженнями, плануванням, будівництвом та обслуговуванням енергетичних об'єктів, видобутком гірничої сировини та переробкою побічних продуктів енерговиробництва.

Материнською компанією групи ČEZ є ČEZ, a. s. - найбільший виробник електроенергії в Чехії, заснований у 1992 році Фондом державного майна країни. Група ČEZ була створена в 2003 році, коли ČEZ, a. s. об'єдналась з декількома регіональними дистрибуційними компаніями.

Сьогодні Група ČEZ входить до десятки найбільших енергетичних компаній Європи як за встановленою потужністю, так і за кількістю споживачів. Вона посідає провідне місце на ринку електроенергії в Центральній Європі та є одним з трьох найбільших постачальників тепла в Чехії.

Акції материнської компанії Групи, ČEZ, a. s. торгуються на Празькій та Варшавській фондових біржах, де вони складають значну частину відповідних індексів. Чеська Республіка є найбільшим акціонером компанії з майже 70% акцій у заявленому капіталі.