“Хронічні захворювання” ринку електроенергії: як будемо лікувати?

Ринку електроенергії лише 2 роки. Втім, він вже встиг набути “хвороб”, які мають ознаки хронічних.

Джерело: Економічна правда

  

ІРИНА БЕРЕСНЄВА, директор ТОВ "Августа" (група постачальників енергоресурсів Tolk)

Бодяга против Зеленского: как «левый» бензин убивает мечты президента

В Украине работают 25 мини-НПЗ, десятки нефтебаз, сотни АЗС, которые ежегодно производят и прокручивают миллионы тонн «левых» нефтепродуктов, нанося государству миллиардный ущерб

Фото Сергей Куюн  Сергей Куюн, Директор ООО «Консалтинговая группа А-95»

Источник: Зеркало недели

8 кроків для перемоги над Nord Stream-2: чому боротьбу ще не завершено

Небезпека не долається без небезпеки. Цю стару латинську істину варто нагадати через потребу створення механізму протидії проєкту "Північного потоку-2". Така протидія можлива навіть після спільної американо-німецької заяви від 21 липня. Тим більше, що оборудка Байдена – Меркель на користь Путіна викликала шквал негативної реакції в США та Європі, що, очевидно, не було очікуваним на берегах Потомаку і Шпреє.

Джерело: Європейська Правда

Голова енергорегулятора Валерій Тарасюк: Куди не поїду – мені "сідають на хвіст" журналісти телеканалу "Україна"

Нижче – про те, навіщо успішний бізнесмен перейшов на державний хліб в НКРЕКП, з чого почався його конфлікт з ДТЕК, як він бачить його вирішення і навіщо їздить в Офіс президента. (рос)

Джерело: Економічна правда

Валерій Тарасюк очолив Нацкомісію з регулювання енергетики восени 2019 року після дострокової відставки Оксани Кривенко.

Кшиштоф Рогульский: Приєднання української енергосистеми до європейської неможливе

Мільярдні борги учасників оптового ринку один перед одним, відсутність коштів у генеруючих компаній на оплату вугілля – не повний перелік проблем, які вимагають негайного вирішення до настання опалювального сезону.

Джерело: «Главком» 

Чергова криза на ринку електроенергії. Чому і як її зробив ДТЕК Ахметова

Навіщо ДТЕК Ахметова вчергове спровокував кризу низьких цін на електроенергію на індикативному Ринку на добу наперед? Причини, мотивація, наслідки.

Автор: Сергій Головньов

Джерело: Бізнес Цензор

Ціни на електроенергію рекордно впали: регулятор збирав екстрене засідання. Що відбувається?

Що сталося з вартістю електроенергії та чому в цінових рекордах на ринку звинувачують компанію Ріната Ахметова

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда

Перед вихідними на ринку електроенергії відбувся рекордний обвал цін на електроенергію, який призвів до збитків для учасників ринку. Постраждали і трейдери, і генерація.

Гигант газохимии на Балтике: вопросы остаются

У «Газпрома» нет ни одного реально осуществлённого проекта по сжижению природного газа. Провалились идеи производства СПГ на Штокмановском месторождении в Баренцевом море, строительства завода на 15 млн тонн сжиженного газа в районе Владивостока, планы наладить такой бизнес на западном побережье Ямальского полуострова, развернуть сотрудничество с канадцами в строительстве завода и терминала СПГ около Приморска на Балтике.

Максим Дмитрук: «В комерційному сегменті поставки електроенергії, 90% контрактів прив’язані до ціни РДН»

На ринку електроенергії активно обговорюються питання падіння цін у травні, ініціатива Міненерго змусити укладати всі двосторонні договори лише через біржу, необхідність розвитку індикативу на основі цін на ринку довгострокових контрактів. Про ці питання, а також про переваги транзиту електроенергії, обмеженні можливості для трейдингу та організацію позабіржогово сегменту ринку двосторонніх договорів, в інтерв’ю агентству ExPro розповів директор компанії «ТАС Енергія країни» Максим Дмитрук.