Надійні партнери

ТОВ «НЕК» надійний і сумлінний партнер, націлений на результат. Ми виконуємо всі свої зобов'язання незалежно від обставин. Ключовий аспект стратегії розвитку ТОВ «НЕК» - індивідуальний підхід до кожного клієнта та пріоритет довгострокових взаємовідносин.  Ми бізнес-партнер, якому довіряють.

В основі нашого успіху — надійні, цілеспрямовані та рівноправні партнери. Наразі – це 16 українських та закордонних компаній, що працюють на ринках електричної енергії та природного газу. Серед них - системні оператори національних енергосистем, енергетичні біржі, оператори ринків, трейдери тощо.

Сподіваємось, що найближчим часом число наших партнерів збільшиться, адже ми пропонуємо відкритість, прозорість та порядність у відносинах, підтримуємо злагоджений двосторонній зв'язок і гарантуємо вирішення всіх питань відповідно до стандартів професійної ділової етики.

Робота з нами - це завжди успіх!

Зі свого боку ми послідовно проводимо політику надійного та відповідального партнера, націленого на якісне та своєчасне виконання своїх зобов'язань.

У своїй діяльності ми робимо все для того, щоб наші партнери відчували підтримку нашого підприємства. Наш багаторічний досвід і професійна репутація дозволяють пропонувати партнерам відносини на найвищому якісному рівні.

Врахування інтересів наших партнерів – один з пріоритетів нашої діяльності та секрет нашого успіху. Професіоналізм і оперативність - головна запорука успішного процвітання не тільки нашої компанії, але і компаній наших партнерів.