AIM

АІМ протягом тривалого часу співпрацює з підприємствами різних галузей економіки України з найсуворішими вимогами щодо сталого та надійного енергопостачання.

АІМ засновник та власник ТОВ «НЕК».

Постачання електричної енергії та природного газу споживачам України, консалтинговий та юридичний супровід діяльності на енергетичних ринках - лише неповний перелік послуг, що надає підприємство АIM.

AIM Ltd.

«Агенція інвестиційного менеджменту» (ТОВ «АІМ») – багатопрофільне підприємство України, засноване у листопаді 2004 року.

Його діяльність охоплює широке коло питань, пов’язаних з паливно-енергетичним комплексом: від управлінського консалтингу до постачання енергетичних ресурсів – природного газу та електричної енергії.

ТОВ «АІМ» успішно співпрацює з підприємствами України, що здійснюють свою діяльність у різних галузях економіки та мають найсуворіші вимоги щодо сталого та надійного енергопостачання.

Підприємство має багаторічний досвід та достатні можливості для вирішення практичних питань з постачання електричної енергії та природного газу споживачам України.

Також компанія здійснює консалтинговий та юридичний супровід діяльності на енергетичних ринках, бере активну участь у процесах створення нормативної бази, що стосується функціонування та реформування енергетичних ринків, перш за все, природного газу та електричної енергії.

ТОВ «АІМ» має ЕІС-код 23X--120914AIM-H, що був наданий в 2012 році ENTSO-E (European Network of Transmission System Operators for Electricity), та підтверджений ПАТ «Укртрансгаз».