EPH

Управлінська команда EPH почала формуватися у 2001 році в рамках корпоративного інвестиційного відділення J&T Group, очолюваного Даніелем Кретінським. Команда EPH швидко перетворилася на стратегічного інвестора, орієнтованого на корпоративні інвестиції в енергетичну галузь.

У 2009 році J&T Group та PPF Group заснували EPH. Незалежна платформа для стратегічних інвестицій в енергетику та допоміжні галузі.

До реорганізації бізнесу в 2016 році та встановлення двох основних стовпів, які складають групу, EPH набула значного досвіду, органічно зростаючи за рахунок об'єднання.

EPH

 

Компанія EPH (Energetický a průmyslový holding) - провідна центральноєвропейська енергетична група, яка володіє та управляє активами в Чехії, Словацькій Республіці, Німеччині, Італії, Великобританії, Франції, Угорщині та Польщі.

EPH - це вертикально інтегроване енергетичне об’єднання, що охоплює повний цикл виробничих операцій, починаючи від високоефективної когенерації, виробництва електроенергії та тепла, передачі природного газу, зберігання газу, а також розподілу та постачання газу, тепла та електроенергії.

EPH - найбільший постачальник тепла в Чехії, найбільший виробник електроенергії та другий за величиною дистриб'ютор та постачальник електроенергії у Словаччині, другий за величиною виробник лігніту в Німеччині. Група також є оператором найпотужнішої мережі передачі в Європі, ключовим транспортером російського природного газу до Європи та найбільшим дистриб'ютором газу в Словаччині.

EPH складається з понад 70 компаній, структурованих у два основні напрями: EP Infrastructure та EP Power Europe. У компаніях групи працюють майже 25 000 людей.