Річний продаж енергії

За рік, що минув, ТОВ «НЕК» активно працювало на ринках електричної енергії та природного газу, надаючи своїм замовникам зважені та конкурентні пакети послуг.

За цей час ми змогли реалізувати вражаючу кількість енергетичних продуктів та послуг в обсязі 4,38 ТВт*год на суму більше ніж 0,87 млрд грн.

В подальших наших планах – розвиток Компанії, збільшення обсягу продуктів та послуг, оптимізація діяльності, залучення нових партнерів, замовників та клієнтів, розширення присутності на нових ринках збуту.

Найвищі стандарти якості, інноваційні рішення, професійна команда, масштаби та оперативність постачання

Для досягнення цих цілей ми запровадили НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ на енергетичному ринку України. Ми пропонуємо виключно сертифіковану продукцію, що відповідає найвищим світовим стандартам якості від надійних постачальників. Ми усвідомлюємо, що головним на енергетичних ринках є споживач. Тому покращення якості енергетичних послуг та продуктів, а також забезпечення внеску в енергозбереження є основними пріоритетами нашої діяльності.

У своїй роботі ми ВПРОВАДЖУЄМО ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ. Прогресивні технології вдосконалюють процеси поставок та контролю якості, що дозволяє нашому підприємству постачати електроенергію та газ найвищої якості на енергетичному ринку України.

Ми зібрали НАЙКРАЩУ ПРОФЕСІЙНУ КОМАНДУ в енергетичній сфері України, щоб не лише задовольняти високі вимоги наших замовників та партнерів, а й сприяти реформуванню паливно-енергетичного комплексу України відповідно до сучасних світових стандартів та трендів.

МАСШТАБИ ТА ОПЕРАТИВНІСТЬ ПОСТАЧАННЯ. Досвід нашої Компанії дозволяє забезпечувати безперебійну та ефективну роботу багатьох підприємств України, що потребують великих обсягів споживання електроенергії і газу. Компанія стабільно пропонує ті об'єми поставок, що найбільш зручні та вигідні для наших замовників. Особливу увагу ми приділяємо оперативності та своєчасності постачання, забезпечуючи надійні та вигідні партнерські взаємовідносини.