NEPTUN GEAR

Походження компанії NEPTUN можна простежити з 1911 року, коли була створена приватна майстерня для ручного лиття та виготовлення продуктів, призначених для нафтової промисловості та сільського господарства. Починаючи з 2000 року, NEPTUN перетворилась на повністю приватне акціонерне товариство з румунським капіталом.

За допомогою різноманітних та повних моделей верстатів та технологічного обладнання, підтримуючи найвищий рівень якості, НЕПТУН на сьогоднішній день є найважливішим виробником механічних трансмісій в Румунії, здатним задовольнити різні вимоги як вітчизняних, так і закордонних клієнтів.

Бачення компанії - бути визнаною однією з 2 найкращих виробників коробок передач у Центральній та Східній Європі. Місія компанії - постійно та стабільно зростати, експортувати, додати гнучкість до досвіду та традицій, інтегрувати якомога більше промислових товарів та послуг, щоб створити цінність для партнерів та акціонерів.

Цінності компанії. ТРАДИЦІЯ - компанія використовує понад 100-річну історію та досвід, щоб зрозуміти та задовольнити потреби клієнтів. ПРИСТРАСТЬ - компанія захоплюється техніками та технологіями і постійно шукає інноваційні рішення. ПАРТНЕРСТВО - компанія будує довгострокові партнерські стосунки з замовниками та постачальниками і працює разом, щоб зменшити витрати та оптимізувати рішення. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ - компанія дбає про особистість та індивідуальність працівників, вживає всіх належних заходів для забезпечення безпеки та охорони здоров'я персоналу, пом'якшує вплив діяльності на довкілля.

NEPTUN GEAR

S.C. NEPTUN S.A. – румунська компанія, найбільший виробник механічних трансмісій в Румунії. Завдяки забезпеченню сучасними технічними та технологічними засобами компанія здатна виготовляти продукцію високого технологічного та якісного рівня.

Серед продукції, що виробляється компанією, є така: гвинтові редуктори; конічні і конічно-гвинтові редуктори; черв'ячні редуктори; гвинтові та гвинтові черв'ячні мотор-редуктори, оснащені вибухобезпечними або стандартними двигунами; зубчасті та редукторні двигуни із конічними та черв'ячними передачами; ручні та електричні приводи для клапанів; приводні головки для видобутку масла за допомогою прогресивних порожнистих насосів; інші механічні трансмісії для промисловості та сільського господарства.