EFET

EFET працює над вдосконаленням функціональності та дизайну європейського газу, електроенергії та пов'язаних з ними ринків на благо загальної економіки, суспільства та особливо кінцевих споживачів. Вона розробляє та підтримує стандартні оптові контракти на постачання та стандартизацію пов'язаних транзакцій та бізнес-процесів. Вона також сприяє дискусіям серед ОПС, регуляторів, політиків, торговців та інших осіб щодо майбутнього європейського енергетичного ринку.

Місія EFET - сприяти конкуренції, прозорості та відкритому доступу до європейського енергетичного сектору, вибудовуватии довіру до енергетичних та газових ринків по всій Європі, щоб вони могли підтримувати стійке та безпечне постачання енергії та забезпечити перехід до вуглецево нейтральної економіки.

Завдання біржі: створення автоматизованого біржового майданчика для організованої торгівлі енергоносіями, який є ефективним інструментом біржової торгівлі для учасників ринку; формування справедливої ринкової ціни, яка є індикатором як для вітчизняних компаній так і для зарубіжних інвесторів; надання учасникам ринку механізмів, що дозволяють вирішувати завдання як звичайних компаній так і професійних біржових гравців; розробка комплексу освітніх програм, що відповідають вимогам сучасної енергетики.

EFET

EFET – Європейська федерація енергетичних трейдерів, що об'єднує понад 120 європейських компаній з 27 країн, що торгують електроенергією, інвестиційні компанії, а також інших представників паливно-енергетичного сектора.

Основні завдання - це підвищення прозорості європейського ринку енергії і поліпшення ефективності роботи трейдерів, сприяння конкуренції та відкритому доступу до європейського енергетичного сектору.

EFET розвиває довіру до ринків електроенергії та газу в Європі, щоб вони могли підтримувати стійке та безпечне постачання енергії та забезпечити перехід до вуглецево-нейтральної економіки.

Задля цього EFET:

• працює над покращенням функціональності та дизайну європейського газового ринку, ринку електроенергії та пов'язаних з ними ринків заради забезпечення ефекту для економіки, суспільства та особливо кінцевих споживачів;

• розробляє та підтримує стандартні оптові контракти на поставку та стандартизацію пов'язаних транзакцій та бізнес-процесів;

• сприяє дискусіям серед учасників ринків, регуляторів, політиків та інших осіб щодо розбудови майбутнього європейського енергетичного ринку.