Slovenské elektrárne

Основним напрямком діяльності Slovenské elektrárne є виробництво та продаж електроенергії. За наявною встановленою потужністю це найбільша енергогенеруюча компанія Словаччини та одна з найбільших у Центральній та Східній Європі. Вона також виробляє і продає тепло і надає допоміжні послуги електромережі.

Slovenské elektrárne, a.s., має 4175,92 МВт валової потужності в ідеальній виробничій суміші ядерних, гідро- та теплових джерел. Компанія експлуатує 31 гідроелектростанцію, 2 ядерні, 2 термоелектричні та 2 фотоелектричні установки.

Мета компанії - безпечне, надійне, ефективне та конкурентоспроможне виробництво, продаж та торгівля електроенергією та теплом; безпечне поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом з постійним зменшенням негативного впливу на довкілля виробничих процесів. Компанія виробляє до 90% електроенергії без СО2 - в основному завдяки гідро- та ядерній енергії.

Місія компанії - виробляти та постачати безпечну, придатну для зберігання та екологічно чисту енергію для всіх клієнтів. Бачення компанії - бути найбезпечнішим, інноваційним та конкурентоспроможним виробник енергії в Центрально-Східній Європі, створюючи цінність для клієнтів, акціонерів і співробітників.

Slovenské elektrárne

Компанія SLOVENSKÉ ELEKTRÁRNE a.s. – словацький виробник та трейдер електроенергії. За наявною встановленою потужністю це найбільша енергогенеруюча компанія Словаччини та одна з найбільших у Центральній та Східній Європі. Вона також виробляє і продає тепло і надає допоміжні послуги в електромережі.

Акціонерне товариство Slovenské elektrárne a.s. було засноване 21 січня 2002 року як новий суб'єкт та правонаступник Slovenské elektrárne, з якого були відокремлені активи словацького оператора електромережі SEPS та теплової компанії Tepláreň Košice.

Словацькій Республіці належить 34% власності Slovenské elektrárne (права акціонерів забезпечуються міністерством економіки Словацької Республіки), крім того 66% акцій належить компанії Slovak Power Holding BV (SPH).

Slovenské elektrárne, a.s. виробляє електроенергію з ядерного, гідро- та теплового джерел (31 гідроелектростанція, 2 ядерні, 2 термоелектричні та 2 фотоелектричні установки).

Мета компанії - безпечне, надійне, ефективне та конкурентоспроможне виробництво, продаж та торгівля електроенергією та теплом; безпечне поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом з постійним зменшенням негативного впливу виробничих процесів на довкілля. Компанія виробляє до 90% електроенергії без СО2 - в основному завдяки гідро- та ядерній енергії.