RUF

Підприємство відкрито для співпраці з метою просування міжнародного досвіду та нових технологій, забезпечення прозорого інвестиційного клімату, сприятливого для всіх економічних агентів.

Діяльність компанії побудована за зразком європейської бізнес-моделі.

Компанія володіє кращими практиками в галузі енергетичних послуг та успішно здійснює проекти з реконструкції та розвитку електричних мереж.

RUF

Компанія RUF («Red Union Fenosa» АТ) є найбільшим приватним оператором національної системи розподілу електроенергії в Республіці Молдова. Компанія обслуговує зону, що становить близько 70% території країни (в 21 з 37 районів та в муніципії Кишиніву).

Діяльність компанії побудована за зразком європейської бізнес-моделі. Підприємство відкрито для співпраці з метою просування міжнародного досвіду та нових технологій, забезпечення прозорого інвестиційного клімату, сприятливого для всіх економічних агентів.

Компанія володіє кращими практиками в галузі енергетичних послуг та успішно здійснює проекти з реконструкції та розвитку електричних мереж, регулярно працює над підвищенням ефективності та якості послуг. Забезпечуючи позитивний вплив на операційні результати, зусилля компанії також становлять вагомий внесок в розвиток економіки Молдови.