Inter RAO

Історія «Інтер РАО» почалася в 1997 році, коли компанія була утворена в якості дочірньої структури РАО «ЄЕС Росії», що відповідає за експорт та імпорт електроенергії.

Агентство Fitch присвоїло «Інтер РАО» довгостроковий рейтинг ВBB (прогноз стабільний). Aгентство Moody's присвоїло компанії корпоративний кредитний рейтинг за глобальною шкалою на рівні Вaa3 (прогноз стабільний).

Група «Інтер РАО», Держкорпорація «Росатом» і Системний оператор ЄЕС Росії заснували Асоціацію організацій цифрового розвитку електроенергетики «Цифрова енергетика», мета якої - виробити консолідовану позицію по цифровому розвитку галузі.

Inter RAO

Група «Інтер РАО» - російський диверсифікований енергетичний холдинг, що керує активами в Росії, а також в країнах Європи та СНД.

Діяльність групи охоплює виробництво електричної і теплової енергії, енергозбут, міжнародний енерготрейдінг, інжиніринг, експорт енергообладнання та управління розподільними електромережами за межами РФ.

«Інтер РАО» - єдиний російський оператор експорту-імпорту електроенергії. Географія поставок включає Фінляндію, Білорусію, Литву, Україну, Грузію, Азербайджан, Казахстан, Китай і Монголію.

ПАТ «Інтер РАО» управляє енергозбутовими компаніями, гарантуючими постачальниками в 12 регіонах Росії. «Інтер РАО» також володіє компаніями - постачальниками електроенергії великим промисловим споживачам.

Стратегія «Інтер РАО» спрямована на створення ефективного міжнародного диверсифікованого холдингу, присутнього у всіх ключових конкурентних сегментах електроенергетики. Стратегія ставить мету входження «Інтер РАО» до десятки найбільших світових енергетичних компаній.