Logo

Постачання електроенергії

На сьогодні законодавство України надає споживачам право на вибір постачальника електричної енергії. Фактично, йдеться про вибір між постачальниками, відокремленими з обленерго (які виконують також функції постачальників універсальних послуг), та «незалежними» постачальниками.

На сьогодні ми можемо запропонувати постачання електроенергії будь-яким категоріям споживачів, крім населення, а також за виключенням споживачів, які відповідно до законодавства користуються зниженими (пільговими) тарифами. Це вимушене обмеження, пов’язане з державною ціновою політикою щодо цих категорій споживачів.

Із змістом основних актів законодавства, що регламентують діяльність ринку електричної енергії Ви можете ознайомитися тут.

Варто зазначити, що умови роботи на ринку електроенергії очікують істотні зміни, які пов’язані із втіленням вимог «третього енергопакету» ЄС. Відповідний закон (ЗУ «Про ринок електричної енергії») прийнятий Верховною Радою України 13 квітня 2017 року.

Якщо Ви зацікавлені в постачанні електричної енергії, пропонуємо ознайомитися з інформацією, розміщеною на нашому сайті, та звернутися до нас одним з таких способів:

  • за телефоном +380 44 585 74 35;
  • електронною поштою за адресою: nec-ee@n-e-c.com.ua;
  • письмово за адресою: Україна, 04071, м. Київ, вул. Спаська, 5;
  • особисто відвідавши наш офіс за адресою: Україна, 04071, м. Київ, вул. Спаська, 5 (з 09-00 до 18-00 крім вихідних та святкових днів).